2 Turkcell 10000 sms nasıl yapılır

7,8 TL’ye aylık 10.000 SMS paketiyle tüm Turkcell'lilerle 30 gün boyunca yurtiçinde istediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.

Aylık 10.000 SMS paketi 31 Aralık 2010 tarihine kadar geçerlidir.

Aylık 10.000 SMS paketi için AYLIK yazıp 2222'ye ücretsiz gönderebilirsiniz.
Kampanyadan bireysel Hazır Kart'lılar faydalanabilir.
Aylık paketten aynı anda yalnızca 1 adet alınabilir.
Kampanyaya SMS, 0532 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Online İşlemler'den kanallarından abonelik yapabilirsiniz.
turkcell 10000 sms


Kapsam

Paketteki mesajlar tüm Turkcell, Hazır Kart, Muhabbet Kart abonelerine gönderilen yurt içi mesajlar için geçerlidir. Diğer operatörlere, sabit hatlara gönderilen mesajlar, uluslararası mesajlar ve Yıldız Falı, Haber, Resim, Melodi gibi kısa mesaj servisleri için geçerli değildir. Yurt dışında atılan mesajlar ayrıca ücretlendirilecektir.

Paketlerdeki kısa mesajlar sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.



Bilgi sorgulama

Kalan SMS ve paket bitiş tarihi bilgilerini *123*333#'i arayarak ücretsiz öğrenebilirsiniz. Aylık paketinizin bitmesine 3 gün kala paketinizin yenileneceğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecektir.


Tarife değişikliği

Tarife değişikliklerinde kalan mesaj bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.


Numara değişikliği & Devir

Numara değişikliği ve devirde paket mesaj bakiyesi kullanılmaya devam edilebilir.


Paket iptali

Bir kez paket alındıktan sonra iptal edilmediği sürece aylık paket abonelikleri yeterli bakiyeniz olması durumunda her ay devam edecektir.
ABONE IPTAL AYLIK yazıp 2222'ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz. Yetersiz TL bakiyesi nedeniyle paket yenilemesi yapılamayan durumlarda, paket satın almak için yükleme sonrasında AYLIK yazıp 2222'ye göndermek gerekmektedir.
Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve SMS'lerin zamanında ulaşmasını sağlamak adına kandil ve bayram gibi SMS trafiğinde yoğunluk yaşanan özel günlerde, kampanya koşullarında değişiklik yapılabilir.

Paketinizin iptal işlemlerini 0532 444 0 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri veya Turkcell İletişim Merkezleri'nden de yapabilirsiniz.


Özel servis numaralarının ücretlendirilmesi

Yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, Turkcell Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.

Turkcell kampanya tarih ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Günlük SMS atma sınırı var mıdır?
Hayır, gün içinde istediğiniz kadar sms atabilirsiniz.

SMS paketindeki SMS'leri Webmesaj ve AkıllıMesaj'dan kullanabilir miyim?
Hayır. SMS paketindeki kısa mesajlar Webmesaj ve AkıllıMesaj'dan atılan SMS'ler için geçerli değildir.

gençTarifeliyim ve SMS paketim var, gençTarife 5 Mesajdan sonrası bedava kampanyasına katılabilecek miyim?
Paketinizdeki SMSler veya paketinizin 30 günlük kullanım süresi bittikten sonra tekrar paket almazsanız 5 Mesajdan sonrası bedava kampanyasına katılabilirsiniz.

gençTarife 300 SMS paketine göre önceliklendirme nasıl olacaktır?
Turkcell yönüne atılan mesajlar haftalık 3000/aylık 10000SMS paketinden, diğer operatör yönüne gönderilen mesajlar gençTarife 300 SMS paketinden düşecektir.

TL bakiyem kalmasa da sms gönderebilecek miyim?
Evet. Aldığınız paketteki SMS hakları bitene kadar, bakiyeniz olmasa dahi SMS gönderebileceksiniz.

SMS paketlerindeki kısa mesaj hakları kaç gün boyunca kullanabilecek?
Aylık SMS paketindeki mesajları 30 gün boyunca kullanabilirsiniz. Paket kullanım süreniz bittiği takdirde, paketinizdeki kalan sms’ler sonraki aya devretmez.

2 yorum:

akıllı bina sistemleri dedi ki...

tşk

alparslan dedi ki...

sayın akıllı bina sistemleri seocusu, bloglara spam yapmak geride kalmadı mı? artık sosyal imleme siteleri ve bir çok tanıtım yazısı satan site var, bu şekilde sitenizi yükseltmeye çalışmayın. buarada linkiniz üzgünüm ama yayınlanmayacak. tanıtım yazısı almak isterseniz görüşelim ;)

 

bir webmaster'dan inciler Copyright © 2011

Dost Siteler: Üniversiteli | msn nickleri